subscribe: Posts | Comments

Tablica informacyjna, separacja przed hałasem, a może zabawka reklamowa – niepospolite zastosowanie płyt korkowych

Możliwość komentowania Tablica informacyjna, separacja przed hałasem, a może zabawka reklamowa – niepospolite zastosowanie płyt korkowych została wyłączona

Korek jest niepotocznym surowcem zdobywanym z kory dęba korkowego. Jest nieprzepuszczalny dla wody, lekki, elastyczny i ognioodporny.

Korek jest łatwy w recyklingu, a przemysł oparty na korku jest uważany za przyjazny środowisku. Ze względu na swe olbrzymie właściwości i zastosowanie, sprawdził się w wielu domenach życia. Korek praktycznie nie robi się starszy i nie traci właściwości. Z korka wywarzanych jest od groma produktów takich jak:

   • tabele z korka
   • deski z korka
   • korkowe panele
   • materiały z korka
   • korkowa galanteria
   • płyty z korka

   Płyty korkowe to moduły, które w większości wypadków układane są wewnątrz budynków jako element wykończeniowy, by zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie wszystkim pokojom.

   Korek jest idealnym materiałem izolacyjnym i akustycznym, co przekłada się na utrzymanie właściwej temperatury, a także obniżenie natężenia gwaru. Płyta korkowa pozwala także na wyrównanie ścian i posadzek, a z racji wysokiej giętkości korka, płyty wolno potem dowolnie obrabiać. Asortyment tablic jest niesłychanie zróżnicowany. Różne wielkości i grubości płyt korkowych..

   Rozmaite typy płyt – odmienne zastosowania

   Płyty drobnoziarniste są kapitalnym materiałem do grawerowania, wykrawania, a także drukowania. Równa pokrywa korka i elastyczność, a dodatkowo nieprzeciętna wytrzymałość na kruszenie sprawia, że płyty znajdą znakomite wykorzystanie do produkcji podkładek technologicznych (oklein do sprzęgieł, podkładek do maszyn), gadżetów reklamowych (podkładki reklamowe pod garnuszki, breloczki), czy w branży obuwniczej (wkładki, podpiętki). Korek idealnie scala się z pianką, papierem czy tekturą. Płyty średnioziarniste wyśmienicie sprawdzą się jako samodzielne tablice informacyjne, wolno je kupić tu https://korexradom.pl/category/tablice-korkowe, do gablot, a dodatkowo miejsc ogłoszeniowych, do których przyczepimy przeróżnego typu oświadczenia albo informacje. Mogą być stosowane dodatkowo w oknach i meblach, a także modelarstwie. Płyty gruboziarniste są imponującą izolacją hałasu i termoizolacją. Usuwają niechciane dźwięki i dojmujący harmider. Kolosalna gęstość artykułu to solidność i wytrzymałość przez wiele lat. Płyty korkowe są niesłychanie łatwe w obróbce, nie chłoną wody, są odporne na rozciąganie i mają gigantyczny współczynnik tarcia. Kapitalnie sprawdzą się do ozdoby (można je barwić), wyrobu czynników zdobniczych i wykończeniowych.