subscribe: Posts | Comments

Renoma OK money i analogicznych firm pozabankowych na krajowym rynku usług finansowych

0 comments

Współcześnie firmy pożyczkowe, jakie dzięki odrębnym regulacjom mogą udzielać kredytów na przychylniejszych niż banki regułach, cieszą się coraz szerszą popularnością – nie da się ukryć, iż wszelakiego rodzaju kredyty, proponowane przez firmy pożyczkowe przede wszystkim przez Internet, rodzą coraz liczniejsze pytania o celowość i bezpieczeństwo podobnych rozwiązań, jakie dotyczą coraz szerszej grupy ludzi. Wszelako warto pamiętać, iż aby nie mieć kiedyś poważnych trudności z zaciąganą pożyczką, warto najpierw poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się różnym ofertom.

Według mnie jedną z ciekawszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. Firma ta należy do silnego konsorcjum międzynarodowego, jakie prowadzi działalność w 7 krajach. Ponadto DFG Global zatrudnia przeszło 5000 osób, a w portfelu działalności firmy są również karty debetowe, wymiana walut czy zakup złota.

Niniejsza firma specjalizuje się w kilku dziedzinach powiązanych z finansami, jedną z bardziej korzystnych ofert, które można tam odnaleźć, to błyskawiczne pożyczki online, udzielane od kwoty 200 do 1500 zł na okres do 30 dni.
Sam proces przyznawania kredytu jest niezwykle łatwy, ponieważ wystarczy postępować według kilku kroków, jakie zostały dokładnie opisane na stronie domowej firmy. To, co dowodzi solidności OKMoney, to nade wszystko uproszczone procedury pożyczkowe, fakt, iż firma nie wymaga poręczeń i oświadczeń oraz niemałe zaufanie, którym firma obdarza klientów. Dzięki stronie firmy jesteśmy prowadzeni przez każdy etap wypełniania wniosku, trzeba naprawdę się wysilić, aby coś źle zrobić.
żółta świnka skarbonka
Firma stosuje progi max. kwot kredytu, o które może starać się klient (pierwsza i dwie następne pożyczki nie mogą przekroczyć 500 zł, kolejna 800, a od 5 można otrzymać 1500 zł) – można stwierdzić, iż OKMoney potrafi interesująco zachęcić zaufanego klienta, który zwraca długi, do kolejnej pożyczki, ponieważ premiuje staż, nagradzając go wyższymi sumami kredytu.
Trzeba jednak rzetelnie dodać, iż firma zastrzega sobie prawo do oddalania wniosków w dalszym etapie kontroli, a ponadto największa kwota kredytu jest zależna od zdolności finansowej klienta.
gitara i wieś
Gdy spłacasz sporo kredytów i pożyczek ale pragniesz płacić jedną ratę raz w miesiącu wówczas wpadnij na witrynę internetową najlepszy kredyt konsolidacyjny. Zaprezentowano tutaj sposoby łączenia kredytów oraz oferty rozmaitych instytucji bankowych, jakie dostarczają konsolidację.