subscribe: Posts | Comments

Pobyt w górach w Wielkanoc

Możliwość komentowania Pobyt w górach w Wielkanoc została wyłączona

Święta Wielkanocne jak żadne wiążą się z odbudowaniem i wstającą do życia przyrodą. Śmierć zostaje rozgromiona, a cały glob budzi się jak jeden mąż z tym zwycięstwem. Znakomicie doświadczyć tego można planując Wielkanoc w Bieszczadach. Tajemniczo ośnieżone czubki wyższych formacji i nagie szczyty mniejszych górek, zalesione polany ozdabiane pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, trel ptaków, czyste, świeże powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.


Do tego regionalne jedzenie, obcowanie z folklorem i radosne fety. Jak nic, Wielkanoc w górach to fenomenalna okazja do spędzenia niezapomnianych chwil z bliskimi.

Święta Wielkanocne w górach

Wielkanoc w Bieszczadach co rok jest coraz bardziej znana, skutkiem tego wypad warto zabukować już dziś, aby mieć pewność, że trafimy na zachęcającą ofertę. Spędzanie Wielkanocy w Bieszczadach jest coraz popularniejsze i przeto wskazane jest zabukować obecność błyskawicznie. Do wyboru mamy kilkanaście różnorodnych ofert różniących się od siebie miejscem, długością turnusu i trybem organizacji, czy oferowanymi atrakcjami. Wielkiej zabawy stale dostarcza poznawanie lokalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim odkryć można nieznane do tego czasu formaty Wielkanocy. U stóp prześlicznych Bieszczad każdej wiosny natura gra niesamowity występ odnowy. Cudne przedstawienie odnowy jest szczególnie widoczne w Bieszczadach. Nic więc fantastycznego, że na Wielkanoc do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa coraz więcej odwiedzających. Pełna propozycja pobytu w Wielkanoc 2019 roku dostępna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz zakwaterowania w malowniczo zlokalizowanym pensjonacie wysokiego standardu, Zielona Polana świadczy co niemiara atrakcji dodatkowych. Solidne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wyjście w góry z profesjonalnym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie dadzą niezapomnianych wspomnień. Odsapnięcie w saunie, wyprawy rowerowe czy turniej na tenisowym korcie zrelaksują i dadzą endorfin.

Super zestawy

Zielona Polana dostarcza 2 zestawy pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy okaże się perfekcyjny dla osób, jakie Wielkanoc w Bieszczadach chcą spędzić w raz. Pięciodniowy pakiet VIP pozwoli na dobre zasmakować w urokach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na pograniczu Bieszczad.