subscribe: Posts | Comments

Lakierowanie posadzek – postaw na jakość

0 comments

Istnieje wiele powodów, dla których musisz zdecydować się na zabezpieczenie lakierem własnego parkietu. Występowanie przerw sprzyja bowiem magazynowaniu się brudu, zaś zarysowana powierzchnia utrudnia odbieranie Twojego parkietu jako czynniku ozdobnego lokalu mieszkalnego.

By przebieg lakierowania był poprawny, a efekt końcowy satysfakcjonował użytkownika, wymagane jest ukończenie rzędu operacji, które da się określić przygotowaniem podłogi do zabezpieczenia. Pierwszym jego cyklem jest szlifowanie powierzchni, dzięki czemu eliminuje się pozostałości dawnego lakieru oraz nierówności. Następną czynnością jest zaszpachlowanie rys za pomocą mikstury wyjątkowego proszku i ciekłego lepiszcza. Na skutek tego, pigment wypełnienia wyrw będzie identyczny jak odcień podstawowego parkietu. Po zrealizowaniu owej akcji, podchodzi się do dodatkowego wygładzania, z wykorzystaniem drobnoziarnistego papieru ściernego. Ostatnim krokiem jest gruntowne wyczyszczenie całej powierzchni.

Po przygotowaniu parkietu, wolno przystąpić do docelowego lakierowania. Na początku, podłogę pokrywa się lakierem podkładowym, jakiego zamysłem jest zagwarantowanie jednolitej kolorystyki powierzchni. Po odczekaniu kilku godzin, można przystąpić do nakładania lakieru, cechującego się dobrą trwałością na ścieranie. Kolejnym krokiem jest matowienie nawierzchni przy wykorzystaniu wyjątkowej polerki. Końcowym etapem jest nałożenie ostatniej warstwy lakieru.

Jak prawdopodobnie wiesz, skrupulatne ukończenie pełnego przebiegu nie jest operacją banalną. Nasi profesjonaliści odznaczają się jednak wyjątkową fachowością usług i należą do ścisłej czołówki w Warszawie. Wpisując w przeglądarkę www frazę lakierowanie podłóg warszawa, w jednym z pierwszych wyników znajdziesz współrzędne na naszą spółkę.