subscribe: Posts | Comments

Brak wozu? Rozwiązaniem problemu – wynajem busów Katowice

0 comments

Wybierasz się gdzieś z znacznie większą grupą znajomych, a nie pragniecie brać paru wozów? A może organizujesz jakiekolwiek wydarzenie oraz potrzebujesz przewozu dla znaczącego gościa? Dodatkowo pochodzisz z Katowic? Wynajem busów Katowice rozwiąże Twój kłopot.

Pojazdy przystosowane do Twoich potrzeb

Prowadzona przez nas propozycja mieści pojazdy dla paru lub też kilkunastu osób. Nasze samochody to pojazdy tak prestiżowych wytwórców jak Renault, Volkswagen czy Peugeot. Każdy z nich przechodzi typowe przeglądy, dzięki czemu masz pełne przekonanie, że wynajęty bus zagwarantuje Tobie bądź Twoim gościom bezpieczną podróż.
Nie za bardzo wiesz, który samochód będzie perfekcyjny? Skontaktuj się z naszym konsultantem, jaki podpowie Ci, który pojazd i opcja najmu będzie najkorzystniejsza. Na dodatek oszacujemy wydatki, które poniesiesz w związku z wynajmem.

Jak mogę dokonać rezerwacji i najmu busa?

W wypadku chęci wypożyczenia jednego z naszych busów, masz możliwość zrobić to osobiście w stworzonym przez nas biurze czy też skontaktować się z nami telefonicznie lub też mailowo i wybrać samochód, jaki spełnia Twoje wymagania. Zarezerwowany bus będzie na Ciebie oczekiwał w dniu, w jakim do nas przybędziesz. Na terenie Katowic pojazd jesteśmy w stanie też dostarczyć do Ciebie.

Pamiętaj, że do skonstruowania umowy najmu będziemy potrzebować Twoich dokumentów z aktualnymi danymi i przyjmowaną kartę kredytową. Jeżeli jej nie posiadasz, opłatę za wynajem i depozyt opłacisz gotówką w momencie podpisywania umowy. Nie zapomnij, że powinieneś też mieć przy sobie prawo jazdy!

Gwarantujemy obszerną propozycję pojazdów dopasowanych do Twoich pragnień. Nasze busy zagwarantują pewną oraz wygodną podróż w dowolne miejsce, również Tobie jak oraz Twoim krewnym.
Nie wypatrzyłeś na naszej profesjonalnej witrynie informacji, których potrzebujesz? Zadzwoń do naszego biura, a ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.